Blind Save výplne do chráničov kolien 18/19

Blind Save výplne do chráničov kolien 18/19
NOVINKASKLADOM
BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
666
Výrobca:
Bežná cena:
23.23 €
Ušetríte / zľava:
2.76 € / 11.88%
Vaša cena:
20.47 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Blind Save výplne do chráničov kolien 18/19

Originálne vypchávky BLINDSAVE pre chrániče kolien. Žiadne iné chrániče kolien neposkytujú dostatok bezpečia potrebné pre kolená gólmana.

Mäkké vypchávky sú 3 cm hrubé a veľmi pohodlné, zaisťujú gólmana najlepšiu možnú ochranu. Jedná sa o najsilnejší chránič kolien na trhu! Tieto vypchávky vám dávajú pocit, ako by ste ste sedeli na vankúšoch, ktoré nazývame "vankúš efekt". Chrániče sa dokážu prispôsobiť tvaru vášho kolená a to po 2-4 tréningoch. Zároveň Vám poskytnú maximálne pohodlie pri hre.

Tvrdé vypchávky sú tenšie a z tvrdšieho materiálu. Sú hrubé iba 1,5 cm, ale rovnako sú hustejšie. Tieto vypchávky Vám poskytujú ďalšiu výhodu ovládateľnosti, pretože ste od povrchu v hale vzdialení len 1,5 cm. Hustota týchto voliteľných vložiek je tak dokonale vyvážená, že poskytujú všetku ochranu, čo môžete ako brankár potrebovať a zabraňujú nepríjemným a bolestivým okamihom v priebehu hry.

Všetky chrániče kolien budete použivať asi rok. Práve náhradné polstrovanie Vám umožní používať Vaše chrániče dlhšiu dobu a iba vymeniť vystlanie, ktoré sa na základe frekvencie použitia skôr či neskor opatřebuje. Budetemít pocit, ako by ste hrali opäť s novými chráničmi.

 

 

 

Výrobce:BLIND SAVE

Dotaz k produktu BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov BlindSave výplně do chráničů kolen 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty