Jadberg funkčné nohavice AGENT UNDERPANTS 18/19

Jadberg funkčné nohavice AGENT UNDERPANTS 18/19
Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
683
Výrobca:
Vaša cena:
43.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg funkčné nohavice AGENT UNDERPANTS 18/19

jadberg_skFunkčné elastické nohavice zo špičkového materiálu CoolMax s ľahkým polstrovaním v oblasti bedier a kolien. Vynikajúce pre použitie pod brankársku výstroj.

Zabezpečujú, aby telo hráča bolo stále v suchu a udržujú svaly v potrebnej teplote a tak predchádzajú zraneniam.

coolmax

CoolMaxTM je hi-tech materiál vyvinutý pre halové športové oblečenie zo špeciálneho vlákna od firmy Du Pont, ktoré má zvláštny tvar dodávajúci hotovým odevom vynikajúce parametre.

proline

Pro Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti.

Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.

 

coolfeel-2016

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných dírkovaných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou.

Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel.

xge

XGE - "Xtreme Goalie Equipment" je systém špeciálne vyvinutý pre brankárske florbalové výrobky. Produkty označené týmto logom budú vždy top Jadberg produkty z kolekcie brankařského florbalového vybavenia.

 

jadberg_vel_dresy

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg funkční kalhoty AGENT UNDERPANTS 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty