BlindSave chrániče kolien SOFT 18/19

BlindSave chrániče kolien SOFT 18/19
SKLADOM
BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
683
Výrobca:
Vaša cena:
109.99 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: BlindSave chrániče kolien SOFT 18/19

blindsave_sk

Chrániče kolien sú najdôležitejšou súčasťou výbavy florbalového brankára, pretože takmer 60 minút hry je na kolenách.

Chrániče kolien značky BLIND SAVE sú jedinečné, pretože majú najsilnejšiu ochranu kolien pre brankára.

S 3cm polstrovaním vám dajú navždy zabudnúť na bolesť spojenú s nepríjemným kontaktom s podlahou. Nielenže sa budete tešiť na komfortný vankúšový účinok, ale vaše kolená budú v bezpečí za všetkých okolností.

Pre zaistenie neustálej ochrany, je kolenná výplň výmenná. Pretože je bezpodmienečná pre použitie vašich kolien, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou hry. Brankári zvyčajne pocítia, že potrebujú nové bloky každých 6-8 mesiacov.

Namiesto nákupu úplne nových chráničov kolien, predĺžime životnosť našich výrobkov tým, že všetko, čo budete musieť urobiť, je vymeniť vnútornú výplň a bude to ako keď máte zbrusu nové chrániče kolien.

Ďalšou výhodou BLIND SAVE chráničov kolien sú ich úžasné nastaviteľné funkcie.

Po 2-4 tréningoch sa chrániče prispôsobia špecifickému tvaru vášho kolena, ktoré umožní ešte väčšiu slobodu pohybu a bezpečnosti, vďaka ktorej ste získali tú najlepšiu ochranu a pohodlie.

Vyrobené zo špeciálneho materiálu používaného v medicíne, BLIND SAVE chrániče kolien poskytujú vysokú úroveň komfortu sa špecializovaným ortopedickým efektom. Tento materiál môže pomôcť absorbovať niektoré šokujúce a inak bolestivé pády.

Navyše, tento špecializovaný materiál udržuje vaše svaly v teple a pomáha sa vyhnúť zraneniu väzov. Brankár by mal byť viac zaujatý udržať loptičku mimo bránky, ako sa starať o to, čo mu jeho kolená umožnia.

Ďalšie vynikajúce vlastnosťou BLIND SAVE chráničov kolien je špecializovaný dizajn, ktorý udržuje podložky tak, aby neskĺzli z nôh. Naše podložky sú vyššie a pridali sme popruhy pre vytvorenie produktu, ktorý zabezpečuje lepšie držanie počas fyzicky náročných pasážach hry. Celková hmotnosť jednej dvojice je iba 640 g!

Výhody BLIND SAVE chráničov kolien:

  • Silnejšie polstrovanie - zaisťuje vyššiu úroveň bezpečnosti a má zvýšenú ochranu proti bolestivým pádom.
  • Ortopedický materiál - udržuje svaly v teple, je dostatočne pohodlný pri kontakte s pokožkou a je veľmi pružný, aby umožnil voľný pohyb.
  • Výmenné polstrovanie - po chvíli nemusíte kupovať nové chrániče kolien, stačí zmeniť výplň a naďalej používať v rovnakom komforte ako tomu bolo v prvý deň.
  • Perfect holding - špeciálny dizajn neumožňuje podložke kĺzať dole z kolena Aj pri najintenzívnejších pohyboch

 

Veľkosť Obvod stehna nad kolenom v cm
S 39 - 41
M 42 - 44
L 44 - 47
XL 47 - 51
Výrobce:BLIND SAVE

Dotaz k produktu BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov BlindSave chrániče kolen SOFT 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty