Jadberg JDB-D3O chrániče kolien 18/19

Jadberg JDB-D3O chrániče kolien 18/19
AKCE
Jadberg JDB-D3O KNEEPADS chrániče kolen 18/19Jadberg JDB-D3O KNEEPADS chrániče kolen 18/19
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
333
Výrobca:
Bežná cena:
94.99 €
Ušetríte / zľava:
9.49 € / 9.99%
Vaša cena:
85.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg JDB-D3O chrániče kolien 18/19

jadberg_sk

Revolučné chrániče na florbal od Jadbergu sú tu. Nové chrániče s reaktívnou vložkou d3o sa stanú novou érou v oblasti ochrany kolien.

Reaktívna vložka d3o je v kľudovom stave mäkká a ľahká, ale v okamihu nárazu stvrdne a svojou účinnosťou je niekoľkonásobne pevnejšia ako najlepší klasický tlmiaci materiál.

Vďaka tomu sú chrániče ľahké, priedušné ale v okamihu nárazu veľmi pevné.

Navyše korýtkový tvar chrániča perfektne vyhovuje florbalovým brankárom, pretože koleno chráni kompletne zo všetkých strán.

Navyše sú tieto chrániče vybavené bočnými tlmičmi, ktoré naďalej zvyšujú komfort a ochranu.

proline

Pro Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti.

Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných dírkovaných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel.

xge

XGE - "Xtreme Goalie Equipment" je systém speciálně vyvinutý pro brankařské florbalové výrobky. Produkty označené tímto logem budou vždy top Jadberg produkty z kolekce brankařského florbalového vybavení.

 

 

Ako chrániče hodnotí testovací brankár Jadbergu Milan Stránský

hodnocení chráničů JDB-D3O milanem stránským

Skúseností s týmito chráničmi mám naozaj veľa, pretože som bol pri ich vývoja prakticky od začiatku a veľmi dlho som lobovala za ich zaradenie do ponuky.

Osobne na tieto chrániče na kolená nedám dopustiť. Určite uznávam, že niektorým môžu pripadať tvrdé a naozaj také sú. Nie sú to žiadne vankúšiky, ktoré sú teraz tak obľúbené.

Materiál d3o je určený na to, aby rozkladal silu, ktorá na koleno pôsobí. Ochrana tohto chrániča je vynikajúca a životnosť výplne je neporovnateľná s čímkoľvek iným.

Osobne nie som zrovna hubenej, ale tieto chrániče dostávajú v priemere záťaž v podobe 5tich tréningov týždenne, zápasov a prípadných sranda akcií a ešte nikdy sa mi nestalo, že by sa vložka proklečela. Posledný kus mám cca rok a pol. Čo sa týka úpletu, tak tam rozhodne odporúčam mať pod chrániče kompresné bielizeň, inak hrozí, že ten "dierkovaný" materiál bude tlačiť.
Pred kúpou týchto chráničov je určite dobré zvážiť, čo od nich vlastne čakáte. Ak si na hodinu chcete kľaknúť do brány a pozerať, tak vám je určite nemôžem odporučiť.

To sa radšej pozrite na chrániče kolien Jadberg X-Protector, ktoré takémuto účelu poslúžia, podľa môjho názoru, lepšie.
Ak ste však rovnaký typ brankára ako ja, tz. kľačím, keď je potrebné, ak sa nič nedeje stojím, potom sú tieto chrániče úplne ideálnou voľbou. Sú ľahké, na nohe je prakticky nebudete cítiť a svoju prácu v záťaži zvládajú perfektne.

 

 

tabulka chrániče

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg JDB-D3O KNEEPADS chrániče kolen 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg JDB-D3O KNEEPADS chrániče kolen 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg JDB-D3O KNEEPADS chrániče kolen 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty