Jadberg SPIRAL-2 chrániče kolien 18/19

Jadberg SPIRAL-2 chrániče kolien 18/19
AKCESKLADOM
Jadberg chrániče kolen SPIRAL-2 18/19Jadberg chrániče kolen SPIRAL-2 18/19
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
693
Výrobca:
Vaša cena:
57.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg SPIRAL-2 chrániče kolien 18/19

jadberg_sk

Florbalové chrániče Jadberg Spiral je náš najspoľahlivejší florbalový chránič kolien, overený dlhými rokmi pôsobenia na kolenách florbalových brankárov :)

Vzhľadom k premyslenej konštrukcii, použitým materiálom, kvalitnému spracovaniu a  vďaka tomu veľmi dlhej životnosti sa Jadberg Spiral stal legendou. Spiraly sú brankárske florbalové chrániče na kolená vyrobené na báze priedušného a elastického neoprenu, vyplnené ultrahustou polyuretanovou penou (stlačenou technológiou Hot-Press, ktorá zabezpečuje dvojnásobnú silu chrániča oproti klasickej pene pri zachovaní polovičnej hrúbky), ktorá účinne tlmí všetky nárazy a pritom si neustále zachováva svoju pružnosť.

Vďaka systému VF rozvrstvenia sú chrániče nielen účinné ale i velmi ohybné a pružné. Dvojbodový systém zapínania zabezpečuje pevné a pohodlné umiestnenie na požadovanom mieste.

proline

Pro Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi. Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.

+ funkčnost - vyšší cena
+ lehkost  
+ komfort  

 

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných dírkovaných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel.

 

+ perfektní prodyšnost - nevhodný do nízkých teplot
+ účinný transport vlhkosti  
+ aktivní ochlazování  

 

 

tabulka chrániče

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg chrániče kolen SPIRAL-2 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg chrániče kolen SPIRAL-2 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg chrániče kolen SPIRAL-2 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty