Jadberg Arbiter - krátky rukáv

Jadberg Arbiter - krátky rukáv
AKCESKLADOM
Jadberg Arbiter - krátký rukávJadberg Arbiter - krátký rukávJadberg Arbiter - krátký rukávJadberg Arbiter - krátký rukávJadberg Arbiter - krátký rukávJadberg Arbiter - krátký rukáv
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
405
Výrobca:
Vaša cena:
16.99 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg Arbiter - krátky rukáv

jadberg_sk

Elegantný rozhodcovský dres s funkčnými vlastnosťami a odvetrávanými dielmi v kontrastnom odtieni
Dve vrecká majú uzáver na suchý zips.
Materiál: Base, Coolfit-100% Polyester.
Veľkosti: S - XXXL

 base2

Base-inovovaný polyesterový materiál, ktorý je zaujímavý svojou štruktúrou s miniatúrnymi pórmi, ktoré mu dodávajú potrebnú priedušnosť.

Materiál Base sa vyznačuje ľahkou údržbou, príjemnou štruktúrou, vysokou stálofarebnosťou a odolnosťou proti utrhávání.

coolfit

CoolFit-funkčný materiál zaisťujúci odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a aktívny transport vrátane cirkulácia vzduchu, vďaka čomu telo športovca udržiava neustále v suchu a ideálnej teplote. Funkčné vlastnosti sú podporené špeciálnymi vláknami sa zmäkčujúci úpravou.

proline

Pro Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti.

Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných dírkovaných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou.

Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel.

Arbiter - Jadberg

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg Arbiter - krátký rukáv

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg Arbiter - krátký rukáv

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg Arbiter - krátký rukáv

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty