Jadberg elastické nohavice COMP 2 18/19

Jadberg elastické nohavice COMP 2 18/19
AKCE
Jadberg elastické kalhoty COMP 2 18/19
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
683
Výrobca:
Vaša cena:
20.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg elastické nohavice COMP 2 18/19

jadberg_skKrátke kompresné elastické nohavice komfortného strihu z vysoko elastického a silno sťahujúceho kompaktného materiálu s dobrými transportnými vlastnosťami, ktorý umožňuje odvod vlhkosti z povrchu tela pri súčasnom zamedzení úniku tepla, čím prispievajú k ochrane stehenných svalov pred nebezpečným zranením.

Vďaka svojim kompresným vlastnostiam elasťáky znižujú povýkonovú únavu a zrýchľujú regeneráciu. Sú výborným tréningovým doplnkom pre všetkých športovcov.

Všetky švy a spoje sú vystužené jadrovými niťami pre vysokú pevnosť a dlhú životnosť.


Materiál: 250g/m2-80% Polyamid-Meryl, 20% PowerLycra.

powerflex

Extra pružný materiál s vysokým podielom elastoméru 15-20%. Výrobky z tohto materiálu sa vyznačujú vysokým spevnením svalov a zachovaním tepelnej pohody, vďaka čomu sa predchádza svalovým zranením, predčasnej únave a dochádza k zrýchleniu regenerácie.

compress-2017

Kompresný výrobky so strednou úrovňou kompresie pre lepšiu cirkuláciu krvi a tým zníženie možnosti zranenia a zrýchlenie následnej regenerácie. Pri nosení kompresného oblečenia pri športe je zjavný efekt na rýchle potréningové zotavenie a zníženie svalovej horúčky, vďaka zvýšenej cirkuláciu krvi.

flatseams

Ploché švy z jadrovej priadze Coats zaisťujú perfektný komfort, sú príjemné s bavlneným efektom, nikde neškrabú a podčiarkujú komfortné používanie výrobku. Vďaka použitej patentovanej technológii sú veľmi pevné, ale zároveň pružné. Sú ideálne pre vysoko namáhané a elastické švy.

coats-2

Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.

 

jadberg_vel_dresy

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg elastické kalhoty COMP 2 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg elastické kalhoty COMP 2 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg elastické kalhoty COMP 2 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty