Jadberg funkčné nohavice PONTE 2 18/19

Jadberg funkčné nohavice PONTE 2 18/19
AKCESKLADOM
Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
443
Výrobca:
Vaša cena:
16.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg funkčné nohavice PONTE 2 18/19

jadberg_sk

Obľúbené krátke elastické nohavice komfortného strihu z ľahkého, vysoko elastického a kompaktného talianskeho materiálu s dobrými transportnými vlastnosťami, ktorý umožňuje odvod vlhkosti z povrchu tela pri súčasnom zamedzení úniku tepla, čím prispievajú k ochrane stehenných svalov pred nepríjemným zranením. Všetky spoje sú vystužené jadrovými niťami pre vysokú pevnosť a dlhú životnosť.

Materiál: 80% Polyamid-Meryl, 20% Lycra.

powerflex

Extra pružný materiál s vysokým podielom elastoméru 15-20%. Výrobky z tohto materiálu sa vyznačujú vysokým spevnením svalov a zachovaním tepelnej pohody, vďaka čomu sa predchádza svalovým zranením, predčasnej únave a dochádza k zrýchleniu regenerácie.

coolfit

CoolFit-funkčný materiál zaisťujúci odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a aktívny transport vrátane cirkulácia vzduchu, vďaka čomu telo športovca udržiava neustále v suchu a ideálnej teplote. Funkčné vlastnosti sú podporené špeciálnymi vláknami sa zmäkčujúci úpravou.

flatseams

Ploché švy z jádrových nití Coats zajišťují perfektní komfort, jsou příjemné s bavlněným efektem, nikde neškrábou a podtrhují komfortní užívání výrobku. Díky použité patentované technologii jsou velmi pevné, ale zároveň pružné. Jsou ideální pro vysoce namáhané a elastické švy.

coats-2

Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.

 

jadberg_vel_dresy

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg funkční kalhoty PONTE 2 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty