Jadberg brankárske nohavice XGE Pants Adjust

Jadberg brankárske nohavice XGE Pants Adjust
Jadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhotyJadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhotyJadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhotyJadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhotyJadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhoty
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
691
Výrobca:
Bežná cena:
137.24 €
Ušetríte / zľava:
10 € / 7.29%
Vaša cena:
127.24 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg brankárske nohavice XGE Pants Adjust

Nový model top nohavíc z ponuky Jadbergu-XGE Pants. Nekompromisné florbalové brankárske nohavice, doplnené všetkými dostupnými systémami a pre tento rok s novým systémom doplňovania polstrovania (podľa typu tréningu či zápasu si volíte koľko polstrovania si do nohavíc vložíte). Sú vyrobené z priedušného a veľmi pevného materiálu, s anatomicky tvarovaným ochranným polstrovaním z ultrahustej polyuretanovej peny. Kolenné partie sú ergonomicky tvarované tak aby vyhovovali špecifickému pohybu brankárov. Ochranu kolien proti predratiu zabezpečuje dvojitá vrstva-vrchnú časť tvorí pravý Kevlar, spodnú (vnútornú) Cordura. Rozkrok, vnútorné strany nohavíc a zadné diely pod kolenami sú vybavené pružným, funkčným materiálom s vynikajúcimi transportnými vlastnosťami, ktoré zabezepčujú maximálnu voľnost pohybu a zlepšenú ventiláciu. Zdokonalený strih je teraz ešte pohodlnejší a dokonale sa prispôsobí postave hráča vďaka čomu je brankár pohyblivejší a hbitejší ako doposiaľ. Spodné časti nohavíc sú pre jednoduchšie obliekanie vybavené predĺženými suchými zipsami. Nohavice sú už od výroby predĺžené a je možnosť si ich jednoducho odstrihnutím skrátiť. V exponovanej oblasti bedier je vnútorné uzatvárateľné vrecko, ktoré môže byť využité pre zasunutie ďalšej ochrannej vrstvy chráničov. Vnútorná časť je podšitá príjemnou, počesanou podšívkou a k pevnému zaisteniu výstroje slúži zlepšený sťahovací opasok s trojzubcom. Pás bol zo zadnej strany vybavený gumou pre ešte väčší komfort.

Materiál: FGK-100% Polyester
Podšívka-100% Soft Polyamid, Kevlar.
Všetky výmenné polstrovania sú už súčasťou dodávky!

Materiál:100% Polyester. Polstrování-PAD pěna. Podšívka-100% Polyester.
Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhoty

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhoty

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg XGE Pants Adjust brankářské kalhoty

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty