Jadberg brankárske rukavice Wings Gloves 2 18/19

Jadberg brankárske rukavice Wings Gloves 2 18/19
SKLADOM
JADBERG brankářské rukavice Wings 2 18/19
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
683
Výrobca:
Vaša cena:
35.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg brankárske rukavice Wings Gloves 2 18/19

jadberg_sk

Vylepšené florbalové brankárske rukavice s extra lepivou dlaňou zo špeciálneho materiálu, ktorý je vyrobený tak, aby zvýšil priľnavosť k florbalovej loptičke (dlane lepí dlhodobo a nestráca svoje lepivé vlastnosti).

Vrchná časť rukavíc je vyrobená z pružného a vzdušného úpletu s funkčnými parametrami, ktorý dokonale priľne k ruke a nový typ zapínania zvyšuje komfort a rukavice lepšie fixuje na ruky.

proline

Pre Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi. Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.

+ funkčnost - vyšší cena
+ lehkost  
+ komfort  

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel

 

+ perfektní prodyšnost - nevhodný do nízkých teplot
+ účinný transport vlhkosti  
+ jemnost  

 velikosti-flbrukavice2017

 

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu JADBERG brankářské rukavice Wings 2 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu JADBERG brankářské rukavice Wings 2 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov JADBERG brankářské rukavice Wings 2 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty