Jadberg funkčné tričko Compress Top 18/19

Jadberg funkčné tričko Compress Top 18/19
SKLADOM
Jadberg tričko Compress Top 18/19Jadberg tričko Compress Top 18/19Jadberg tričko Compress Top 18/19
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
683
Výrobca:
Vaša cena:
25.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg funkčné tričko Compress Top 18/19

jadberg_sk

Kompresné funkčné tričko s dlhými rukávmi z vysokoelastického materiálu, ktorý zabezpečuje dokonalé obtiahnutie tela a vďaka svojim vlastnostiam zabezpečuje prenos potu na povrch, kde sa vlhkosť rozprestre a rýchlo vyparí. Telo tak zostáva v suchu a vďaka kompresným vlastnostiam materiálu sa rýchlejšie regeneruje a vďaka tomu je zabezpečený maximálny komfort.

Materiál: Polyester-80% Polyester, 20% Lycra.

powerflex

Extra pružný materiál s vysokým podielom elastoméru 15-20%. Výrobky z tohto materiálu sa vyznačujú vysokým spevnením svalov a zachovaním tepelnej pohody, vďaka čomu sa predchádza svalovým zranením, predčasnej únave a dochádza k zrýchleniu regenerácie.

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných dírkovaných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou.

Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel.

compress-2017

Kompresný výrobky so strednou úrovňou kompresie pre lepšiu cirkuláciu krvi a tým zníženie možnosti zranenia a zrýchlenie následnej regenerácie. Pri nosení kompresného oblečenia pri športe je zjavný efekt na rýchle potréningové zotavenie a zníženie svalovej horúčky, vďaka zvýšenej cirkuláciu krvi.

flatseams

Ploché švy z jadrovej priadze Coats zaisťujú perfektný komfort, sú príjemné s bavlneným efektom, nikde neškrabú a podčiarkujú komfortné používanie výrobku. Vďaka použitej patentovanej technológii sú veľmi pevné, ale zároveň pružné. Sú ideálne pre vysoko namáhané a elastické švy.

 

jadberg_vel_dresy

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg tričko Compress Top 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Jadberg tričko Compress Top 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg tričko Compress Top 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty