JADBERG brankárske rukavice Bunker 2 18/19

JADBERG brankárske rukavice Bunker 2 18/19
SKLADOM
JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
4
Výrobca:
Vaša cena:
36.99 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: JADBERG brankárske rukavice Bunker 2 18/19

jadberg_sk

Florbalové brankárske rukavice Bunker 2 nadväzujú na úspešný model a teraz sú ešte lepšie. Základný materiál je priedušný, poddajný a vo výrazných farbách.

Vďaka špeciálnemu strihu s pružnými dielmi rukavice dokonale priľne na ruku.

Prsty sú na hornej časti chránené gumovými chráničmi a silikónové aplikácie na dlani zabezpečujú výbornú priľnavosť k loptičke.

Pevnosť upnutia je možné nastaviť na chráničmi zápästie. Rukavice sa vyznačujú výbornou ochranou, skvelú kontrolou loptičky a vďaka jasným FLUO farbám pôsobí opticky proti strelci.

Na rukaviciach Bunker 2 je zrejmý dlhodobý vývoj, ktorý z nich robí dokonalý nástroj každého florbalového brankára.

proline

Pro Line je systém výroby kedy je kladený maximálny dôraz na profesionálne použitie výrobku. Tomuto základnej požiadavke je potom prispôsobená konštrukcia, materiály aj spracovanie tak aby výrobok po všetkých parametroch vyhovoval aj najnáročnejšiemu zákazníkovi. Vychádzame z predpokladu, že profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov, ktoré pravidelne konzultujeme s našimi top športovcami Jadberg vyvinul systém "ProLine", ktorý v sebe kombinuje poslednej výskum s najmodernejšou technológiou výroby, špičkovým materiálom a funkčným dizajnom.

+ funkčnost - vyšší cena
+ lehkost  
+ komfort

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčných materiálov, ktoré sa aktívne podieľa na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri ktorej je pripravený podávať tie najvyššie výkony. Ak sa chcete cítiť vždy skvele a fit, potom voľte výrobky Jadberg so systémom CoolFeel

 

+ perfektní prodyšnost - nevhodný do nízkých teplot
+ účinný transport vlhkosti  
+ jemnost

xge

XGE - "Xtreme Goalie Equipment" je systém špeciálne vyvinutý pre brankárske florbalové výrobky. Produkty označené týmto logom budú vždy top Jadberg produkty z kolekcie brankařského florbalového vybavenia.

 

velikosti-flbrukavice2017

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19

Hodnotenie produktu zákazníkov JADBERG brankářské rukavice Bunker Gloves 2 18/19

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty