Kniha Florbalový brankár - technika, taktika, kondícia

Kniha Florbalový brankár - technika, taktika, kondícia
SKLADOM
Kniha Florbalový brankář - technika, taktika, kondice
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
5767
Výrobca:
Vaša cena:
5.12 €
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Kniha Florbalový brankár - technika, taktika, kondícia

Kniha vydaná za spoluúčasti CFBU.
Autori: Mgr. Zdeněk Skružný a Jiří Kyseľ

Florbalový brankár - technika, taktika, kondícia. Tak znie presný názov novej metodickej knižky pre trénerov florbalu, či samozrejme aj pre samotných brankárov, ktorí majú záujem na zlepšovaní. Kniha vychádza predovšetkým zo skúseností fínskych brankárov, ale je doplnená aj o znalosti z domácej českej brankárskej školy a nechýba ani celý rad špeciálnych tréningových cvičení pre brankára vrátane podrobných fotografií.

Na otázku, ako často tréneri pripravujú tréning pre brankára, väčšina trénerov odpovedá, že tréningy pre brankára nerobia a tejto časti florbalu ani moc nerozumejú. Ak by všetci k príprave brankárov takto pristupovali, nie je možné kvalitné brankára vychovať. Nová metodická kniha je pre všetkých trénerov, ktorí sa v tejto oblasti chcú zlepšiť a po prečítaní tejto knižky sa už nebudú báť zaradiť aspoň do dvoch tréningov týždenne minimálne dve cvičenia zamerané na činnosť brankárov.

Príručka je rozdelená do troch základných častí. V prvej sú popísané jednotlivé dôležité činnosti v závislosti od obdobia ročného tréningového cyklu, druhá časť je venovaná oblasti, ktoré je pre brankárov obrovsky dôležitá - strečingu a v tretej nájdete priamu inšpiráciu k tréningovým cvičením.

Ako základ náučnej knihy Florbalový brankár - technika, taktika, kondícia poslúžil fínsky metodický materiál, ktorý vychádzal z praktických poznatkov fínskych brankárov ako sú alebo boli Markus Suntila, Timo Ketonen, Jussi Heikkonen. Tento text bol doplnený o vedomosti a skúsenosti českých brankárov, hráčov i trénerov. Poďakovanie za túto spoluprácu patrí Zdence Chybové, Márií Jestříbkové, Tomášovi Kafkovi, Romanovi Slávikovi, Martinovi Zichovi, Petru Ďarmekovi, Petru Harapátovi a Davidovi Zlatníkovi. Zároveň autori ďakujú aj vedeniu Športového areálu Hamr v Prahe Braník, kde mohli vzniknúť fotky pre túto knihu, ktoré nafotil a upravil Ondrej Klíma.

Klasická tlačená kniha. Nejedná sa o elektronickú knihu !!!

Výrobce:ČFBU

Dotaz k produktu Kniha Florbalový brankář - technika, taktika, kondice

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Kniha Florbalový brankář - technika, taktika, kondice

Hodnotenie produktu zákazníkov Kniha Florbalový brankář - technika, taktika, kondice

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
Celkové hodnotenie:
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty